fan bakımı

Fan Bakımı

Fan Bakımı

Laptopunuz aşırı ısınıyor mu? Oyun oynarken Laptopunuz kapanıyor mu? Yada full hd (1080p) Filmler izlerken laptopunuz filmi ağır çekimde mi oynatıyor yada aniden kapanıyor mu?

Eğer bu soruların sizde cevabı evet ise hiç geç kalmadan bize ulaşın.Geç kalmanız durumda Laptopunuzun ekran kartı veya Chipseti ciddi hasar alacaktır ve neticesinde onarılamaz bir hal alacağından hiç şüpheniz olmasın.

Laptopunuz alt bölümünden havayı alıp yandan tahliye ederken aşağıda bulunan toz kıl ve benzeri objeleri , tahliye bölümündeki ızgaradan gecemedikleri için bu bölümde birikme yapmaktadır.Aşağıda ki resimleri inceleyiniz.

Neticesinde sıcak hava tahliye edilemediği için fan soğutucu bakırı soğutamaz ve sıcak hava laptopunuz içinde dolaşma ya devam eder.Isı azalmak yerine yükselmektedir.

Laptopların termal koruması vardır ve ısının 60 dereceyi aştığı anda elektriği keser ve ısının 80 - 100 derecelere ulaşmasını engeller.Isı biraz inince tekrar kullanmaya açıktır Laptopunuz lakin bu kapanmalara çok müsadece ederseniz ve daha doğrusu bu uyarıları göz ardı etmeniz ekran kartı - chipsetin aşırı ısıdan zara görmesine sebeb olursunuz.

Bir an önce fan bakımını yaptırmalısınız.


Bakım esnasında soğutucu bakır , işlemci , chipset üzerindeki eski kurumuş ve işlevini kaybetmiş termal macun temizlenip , yeniden termal macun uygulanmaktadır.

Fan bakımı maks. 2 saat sürmektedir. Kampanyamiz dahilinde fiyatı Recovery ( Format ) ile birlikte sadece 60 TL dir. Normal üçreti sadece bakım 80 TL dir. Kampanyamızı kaçırmayın.

Fan Bakımı için bize 0232 364 42 10 - 0532 611 08 76 nolu Servis hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir